• Akcja "Szkoła do hymnu"

• W piątek, 8 listopada w naszej szkole odbyło się wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego. Punktualnie o godzinie 11.11 uczniowie odśpiewali 4-zwrotkowy hymn.

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

• „Szkoła pamięta”

• Nasza Szkoła włącza się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”.

W ramach akcji „Szkoła pamięta” prowadzimy działania m.in.:
           uporządkować i odwiedzić groby osób zasłużonych i cenionych w danej społeczności;
           odwiedzić lokalne miejsca pamięci i zgłębić ich historię;
           zapalić znicze w miejscach związanych z ważnymi wydarzeniami historii lokalnej;
           posprzątać bezimienne i opuszczone groby, zorganizować zbiórkę kwiatów i zniczy, by udekorować te groby;
           odwiedzić groby zmarłych nauczycieli z danej placówki;

• DZIEŃ NAUCZYCIELA

• W tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym,
          w dniu święta wszystkich nauczycieli,
          chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia:
          dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości,
          sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!