• Ogłoszenie!

• Dnia 1 września 2021r.  o godz. 9.00   w Szkole Podstawowej im. Dawnych Słowian w Podebłociu
          odbędzie się  uroczyste rozpoczęcie  roku szkolnego 2021/2022.
          Godz. 8.00 Msza Święta  w Kościele Parafialnym w Życzynie.

• Ogłoszenie

• Od dnia 9 sierpnia 2021r. dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2020/21 mogą korzystać z zajęć opiekuńczo-wychowawczych w szkole w godz. 8.00-13.00. Warunkiem uczęszczania na w/w zajęcia przez dziecko jest brak objawów chorobowych.

• Dzień Autyzmu

• JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

CELEM AKCJI JEST POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE
          ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.
          Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.
          Wystarczy:
          1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
          2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca
          albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".
          3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook
          oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
          Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia:
          JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
          4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa,
          oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
          5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego
          zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
          6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.
          Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!